Ginekolog-onkolog, ginekolog-położnik
lek. med. Małgorzata Nowak-Jastrząb
Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Posiadam dwie specjalizacje: z położnictwa i ginekologii oraz ginekologii onkologicznej. Na co dzień pracuję w Narodowym Instytucie Onkologii w Krakowie, gdzie zajmuję się diagnostyką i leczeniem pacjentek z chorobami nowotworowymi narządu rodnego oraz leczeniem operacyjnym w tym laparoskopowm oraz robotycznym.
Moje zainteresowania zawodowe koncentrują się przede wszystkim wokół ginekologii onkologicznej, a także diagnostyki i leczeniu schorzeń ginekologicznych. Szczególną uwagę poświęcam zaburzeniom miesiączkowania, problemom związanym z okresem perimenopauzy i menopauzy oraz profilaktyce chorób kobiecych.
W swojej pracy stawiam na indywidualne podejście do pacjentki, kompleksową diagnostykę oraz nowoczesne metody leczenia. Regularnie uczestniczę w konferencjach i szkoleniach, stale poszerzając swoją wiedzę i kwalifikacje zawodowe.
Moje zainteresowania zawodowe koncentrują się przede wszystkim wokół ginekologii onkologicznej, a także diagnostyki i leczeniu schorzeń ginekologicznych. Szczególną uwagę poświęcam zaburzeniom miesiączkowania, problemom związanym z okresem perimenopauzy i menopauzy oraz profilaktyce chorób kobiecych.
W swojej pracy stawiam na indywidualne podejście do pacjentki, kompleksową diagnostykę oraz nowoczesne metody leczenia. Regularnie uczestniczę w konferencjach i szkoleniach, stale poszerzając swoją wiedzę i kwalifikacje zawodowe.